ALATES 16.03 JÄTKAME KAUGNÕUSTAMISEGA

Head kliendid! Seoses eriolukorraga peatab ProVida alates 16.mätsist teadmata ajaks kõik teenused aadressil Tähe 95.
Lahendusena pakume teile kaugnõustamise võimalust (Skype, telefoninõustamine). Palun andke oma soovist teada meile kirjutades info@provida.ee või helistades tel. 59127991. Teid juhendatakse antud teemal. Olge terved! ProVida

E-nõustamist Skype teel saab teha kolmel viisil:
    1.    Skype tekstiga nõustamine reaalajas 
Broneeritud ajal võtab nõustaja Teiega Skype teel ühendust ja suhtlemine toimub reaalajas kirjutades. Skype võimaldab hoida kirjutatud teksti Teie seadmes alles ja Te saate seda hiljem uuesti üle lugeda ja välja printida.

   2.      Skype häälega nõustamine reaalajas
Broneeritud ajal võtab nõustaja Teiega Skype teel ühendust ja suhtlemine toimub reaalajas rääkides.
Skype häälega nõustamine on nagu telefoniga rääkimine, aga läbi arvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni. Häälega nõustamiseks on eraldi vajalikud mikrofon ja kõlarid kui neid ei ole Teie seadmesse juba sisse ehitatud.

   3.          Skype hääle ja videoga nõustamine reaalajas
Tulemuslikum on kindlasti kasutada konsultatsiooni nii hääle kui ka videoga, sest hääle ja video kasutamine annab parima arusaamise, sest lisaks häälele saab näha ka näoilmeid, kehakeelt jne.
Hääle ja video kasutamiseks on eraldi vajalikud mikrofon, kõlarid ja veebikaamera kui neid ei ole Teie seadmesse juba sisse ehitatud.

Skype allalaadimine:
Turvalisus:
E-nõustamist saab kasutada ilma oma nime avalikustamata.
Peale nõustamist kustutab nõustaja kogu tekstiga kirjutatu, hääle ja video nõustamisest ei tehta ühtegi salvestust. E-nõustamisteenuse nõustajad järgivad kõiki patsiendi andmekaitse reegleid.
Skype turvalisus.

 Skype allalaadimine